novinky/ news

čakáme šteniatka!

Koncom júna 2021 očakávame šteniatka zo spojenia BOREAS a CASSANDRA Gibsonova púšť.

Nový člen nášho registrovaného chovu psov

Do našej svorky pribudol nádherný modrooký blue-merle psík z ukrajinskej chovateľskej stanice Bright Merrybrook. Veľmi sa z neho tešíme!

Bright Merrybrook SUPER STAR *07.11.202O

Sire: Top Less JET SET FOR BRIGHT MERRYBROOK

Dam: Bright Merrybrook FRENCH SUPER STAR

VOLVER
VOLVER

Volver absolvovala 25. januára 2021 röntgenové vyšetrenie kĺbov u certifikovaného posudzovateľa DBK/ DLK - MVDr. Ivana Pašeka Zvieracia klinika PašekS výsledkami sme nadmieru spokojní. 

Afterhero JEWEL FROM THE MIDNIGHT SKY 

*08.11.2019 aka "VOLVER"

sire: Marvalan THE RAINMAKER
dam: Afterhero ADORABLE VALENTINE

CEA1/PRA/CAT - clinically free at 6. weeks (ESVO)
HD A/A
ED 0/0
MDR1 -/-
DM +/-

Plánujeme šteniatka

vo farbe zlatá, tricolor a blue-merle. Rodičov našich šteniatok starostlivo vyberáme a vrhy plánujeme s dôrazom na zdravie, temperament a exteriér. Každý vrh je výnimočný, každé šteniatko špeciálne. Rozhodnite sa správne, plánujte, vyberajte, kontaktujte svojho chovateľa, majte mnoho otázok, ...

Šteniatka sú pred odchodom do nového domova primerane socializované, majú absolvované klinické oftalmologické vyšetrenie, vystavený preukaz pôvodu, medzinárodný očkovací preukaz, sú vakcinované, odčervené, ...

Radi vás privítame na nezáväznej návšteve našej chovateľskej stanice. Naše odchovy máme v krajinách: SK, CZ, PL, FIN, SWE.

Všetky jedince v našej chovateľskej stanici, ktoré sú plánované alebo už použité v chove sú vyšetrené a všetky výsledky sú dostupné na našej stránke. Rovnako v chove používame výlučne vyšetrených krycích psov.

V prípade záujmu o rezerváciu šteniatka z nasledujúcich vrhov nás neváhajte kontaktovať.